Antalya'da Hem Gençleşin Hem de Tatilinizi Yapın

dkklinik
Türkiye’de sağlık hizmetlerinin kalitesi ve standartlarının birçok Avrupa ülkesinden ileride olması, buna rağmen fiyatların oldukça uygun olmasından dolayı her yıl yüzbinlerce kişi Türkiye’ye geliyor.

Bu sağlık hizmetleri içerisinde en büyük kalemlerden biri de estetik amaçlı ziyaretler.

Biz de bu veriler ışığında Avrupa’da yaşayan Türklere hizmet kalitemizden ödün vermeden uygun fiyatlı estetik hizmetler sunmaya karar verdik.

Yılın ortalama 300 günü güneşli olan Antalya’da bulunan 5 yıldızlı bir otelde 5 güne kadar ücretsiz konaklayabilir, bu sırada birlikte alacağımız kararlarla estetik görüntünüzü iyileştirebiliriz.

Avrupa’da Yaşayan Birisi Olarak Kozmetik İşlemlerimi Neden DK Klinik’te Yaptırmalıyım? En Önemli Avantajları Neler?

16 seneden beri Antalya Lara bölgesinde faaliyetlerine devam eden bir dermatoloji kliniğiyiz. Son zamanlarda Euro/TL kurundaki artıştan dolayı Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızdan kliniğimize yoğun bir talep olduğunu fark ettik.

Bunun üzerine sadece Avrupa’da yaşayan Türklere yönelik bir paket program sunmak istedik.

Bu paketin başlıca iki avantajı var:

- İlki, uzmanlarımızla görüşmeniz sonucunda sizin için yapılması planlanan işlemlerin ücretinin Avrupa’daki ortalama fiyatların (Avusturya, Almanya, Belçika ve İsviçre) %50 altında olması.

Örneğin, yüzünüzdeki 3 bölge için botoks, 2 bölge için ise dolgu yaptırmanız kararlaştırılırsa Avrupa’da ödemeniz gereken ortalama ücret 2000 Euro iken, kliniğimizde aynı işlem 650 Euro tutuyor. Üstelik kullandığımız ürünlerin tamamı, tıpkı yaşadığınız ülkedeki sağlık kuruluşlarında kullanıldığı gibi Avrupa ve Amerika menşeyli ürünler.

Not: En popüler işlemlerin kliniğimizdeki fiyatları ve Almanya’daki ortalama fiyatları arasındaki karşılaştırmalı tabloyu aşağıdaki küçük resimlerin üzerine tıklayarak büyük şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Botoks Fiyatları Karşılaştırmalı Tablo: Almanya ve DK Klinik

Botoks fiyatları

Dolgu Fiyatları Karşılaştırmalı Tablo: Almanya ve DK Klinik

dolgu_fiyatlari_1

İple Yüz Asma Fiyatları Karşılaştırmalı Tablo: Almanya ve DK Klinik
İplik fiyatları


-
İkincisi ise bu işlemleri yaptırırken 5 gün boyunca Lara bölgesinde bulunan 5 yıldızlı Adonis otelde ücretsiz konaklayabiliyor, kısa bir tatil yapabiliyorsunuz. Ayrıca havaalanı transferleriniz tarafımızdan yapılıyor.

Gençleştirmek için estetik yöntemler olarak hangi teknikleri kullanıyorsunuz?

Yüz gençleştirme teknikleriyle bütünsel bir yaklaşım yapıldığında olduğunuzdan çok daha genç görünebilirsiniz. Sizinle yapacağımız görüşme sonrasında uygulayacağımız işlemler ile:

• Yüzeysel kırışıklıklar
• Mimikler ile oluşan kırışıklıklar
• Yüzde yer etmiş statik kırışıklıklar
• Yüzde sarkma
• Hacim kaybı
• Cildin matlaşması
• Cilt lekeleri
• Ve daha yılların getirdiği birçok olumsuz etkilerden kurtulmanız hedeflenecek.

botoks_resim_genc
Bu doğrultuda;

• İple yüz asma tedavisi
• Dolgu uygulamaları
• Botoks enjeksiyonları
• Radyofrekans uygulamaları
• Fraksiyonel CO2 lazer uygulamaları
• İleri kimyasal peeling uygulamaları
ve bu işlemler gibi birçok farklı işlem türünden ihtiyacınız olanları seçiyor ve kombine şekilde uyguluyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?


1. Bizimle iletişime geçiyorsunuz ve size kısa sağlık bilgilerinizi istediğimiz bir form gönderiyoruz. Size göndereceğimiz e-mailde tarif edeceğimiz yönlerden fotoğraflarınızı vb. çeşitli detayları istiyoruz. En baştan net bilgiler isteyerek yazışma sürecinin uzamasının önüne geçiyoruz.

2. Dermatoloğumuz yaptığı inceleme ile tedavi şeklini çıkarıyor ve tedavi seçeneklerinin belirlendiği bir dosya yolluyoruz. Üzerinde karşılıklı yazışarak tedavi kararını sizinle birlikte belirliyor ve net fiyatı kesinleştiriyoruz.

Karşılıklı mutabık kaldığımız takdirde, talebinize göre geliş tarihinizi belirliyorsunuz.

3. Belirlenmiş tarihte Antalya havaalanından sizi karşılıyoruz ve otelinize transfer ediyoruz. Konaklama 5 yıldızlı Antalya Adonis Otel de oluyor.

Adonis Otel'in görsellerini incelemek için tıklayınız.

4. Konakladığınız süre zarfında estetik işlemlerinizi yapıyoruz. Bunlar büyük ihtimalle 1 gün kadar sürecektir. Diğer zamanlarda siz tatilinizi gerçekleştiriyorsunuz.

5. Son gün sizi havaalanına transfer ederek uğurluyoruz.

Hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Kullandığınız ürünler kaliteli mi?

Kliniğimizde kullandığımız tüm ürünler Avrupa ve Amerika’nın yekili kuruluşları tarafından onaylanmış ürünlerdir. Bunlardan örnekler vermek gerekirse,

Botoks uygulamalarında; Botox ve Dysport markalarını,

Dolgu uygulamalarında; Teosyal, Juvederm, Stylage, Restylane markalarını,

İple asma işlemlerinde; Aptos, Happy Lift, Silhoutte markalarını kullanmaktayız.

Kullanılan tüm ürünlerin paketleri sizin gözünüz önünde açılmaktadır.

botoks_ve_dolgu

İşlemler kaç gün sürüyor? Aynı gün içinde birlikte uygulanabilir mi?

Size yapılacak uygun tedaviye göre, işlemlerin hepsi 30 dakika ile 2 saat arasında sürmektedir.

Ancak uygulama işlemleri dışında, Antalya’da ki ilk gününüzde 15-30 dakikanızı ön muayene için alıyoruz.

İşlemleri Antalya'daki 4. gününüzde yapmayı tercih ediyoruz. İlk 3 gün rahatça bir tatil geçirmenizi sağlamak istiyoruz. Rahatlıkla mevsimine göre deniz-kum-güneşten veya havuz-hamam-saunadan faydalanmanız, isterseniz Antalya çevresini rahatça gezebilmenizi tercih ediyoruz.

4. günde işlemlerinizi yapıyoruz. O gün dinlenebilirsiniz veya yine tatilinize devam edebilirsiniz (ancak işleminize göre bazı yasaklarımız olacaktır). Son gününüzde ise kontrolünüzü yapıp sizi uğurluyoruz.

Diğer yönden siz bu süreçte farklı bir program uygulamak isterseniz, 5 günlük tatilinizin size uygun bir gününde de işlemleri yapabiliriz.

Uçak biletlerini karşılıyor musunuz?

Verdiğimiz hizmet uçak biletlerinizi kapsamamaktadır. Fakat SunExpress, Pegasus, THY, Swiss Airlines, AirBerlin, Corendon gibi birçok havayolu şirketi Antalya’ya uçmaktadır.

Bulunduğunuz şehirden Antalya’ya direkt uçuşları uygun fiyata bulabilirsiniz.

Öngörülemeyen ekstra ücretler çıkacak mı?

Hayır. Daha önce kliniğimizle yapacağınız yazışmalarda belirlenen tutarın dışında hiçbir ekstra ücret ödemeyeceksiniz. Eğer kliniğimize geldiğinizde daha önce karar verilen işlemler dışında ekstra bir işlem daha yaptırmak isterseniz onun için ekstra ücret vereceksiniz.

Avrupa ile Türkiye arasındaki fiyat farklılığının nedenleri nedir?

Fiyat farkının yüksek olması Türkiye’ye sağlık turizmi için gelmeyi düşünen birçok kişide tedirginlik yaratır. Bu gayet normaldir. ‘’Acaba kalitesiz markalar mı kullanılıyor? Gittiğim klinik hijyenik değil mi? Benimle ilgilenmeyebilirler mi?’’ gibi birçok soruya yanıt ararlar.

Türkiye ile Avrupa arasındaki fiyat farkının yüksek olmasının en büyük nedenleri TL/Euro döviz kuru ve Türkiye’de maliyetlerin daha düşük olmasıdır (kira, personel vb.).

Türkiye bu avantajları sayesinde yetişmiş işgücü ve yüksek teknolojili Avrupa standartlarının üzerindeki sağlık hizmetlerinden dolayı her yıl yurtdışından gelen 500 binden fazla kişiyi ağırlamaktadır.

Bu rakam Türkiye’yi dünyanın sağlık turizminde en önde gelen 3 ülkesinden biri yapmaktadır.

Size güvenebilir miyim?

İşlemlerinizi uygulayacak ve takip edecek doktorumuz Meltem Şentürk hakkında bilgi almak için tıklayınız. Benimsediğimiz kalite standartları ile ilgili bilgi almak için burayı tıklayınız.

En düşük kaç liralık hizmet almam lazım?

“Tatil mi? Estetik mi?” fırsatından faydalanabilmek için size yapacağımız tedavi ücretlerinin 5000 TL'yi geçmesi gerekiyor. Uygulanacak ve birlikte kararlaştıracağımız işlem ücretleri, 5000 TL ve üzerindeki tutarlarda ise 5 gece konaklama fırsatı sağlayabiliyoruz.

Konaklama süresini kısa tutarsam, tedavi ücretlerinde indirim sağlayabilir miyim?

Size verdiğimiz konaklama ücretleri, Türkiye’de yaşayan, her gün kliniğimize gelip bizden estetik hizmeti alan hastalara verdiğimizden farklı değildir. Bundan dolayı tedavi ücretlerinde değişiklik yapma olanağımız yoktur. Size sağladığımız konaklama olanakları otellerin ve ülkemizdeki sağlık turimi teşvik sisteminin bize sağladığı olanaklarının yansımasıdır.

Eğer otelde yalnız kalmak istemezsem ilave ücret söz konusu mudur?

Size sağladığımız olanak tek kişilik konaklama için geçerlidir. Ancak arzu ederseniz bir miktar fark alınarak çoklu kalma olanağı sağlanabilmektedir. Sezona göre değişmek üzere odanızda kalacak ikinci kişi için kahvaltı dahil günlük 50 ile 75 TL arasında bir ödeme söz konusu olacaktır.

Dikkat edilecek hususlar;

- Ödemelerin hepsi TL üzerinden olmaktadır
- Sizden estetik uygulamalar dışında bir ücret talep edilmeyecektir.
- Fiyatların hepsi Türkiye’de geçerli olan fiyatlardır.
- Gelmeden sizle yapılan tedavi planına sadık kalınacaktır. Ancak siz onaylarsanız ve isterseniz ek tedavi gündeme gelecektir.
- 5 yıldızlı otelde tek kişilik oda-kahvaltı 5 gecelik konaklama ve havaalanı transferleri için ücret alınmamaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurduktan sonra; size istediğimiz bilgileri ve bize fotoğraflarınızı nasıl çekip ve yollayacağınızı anlatan bir mail veya mesaj yollayacağız. Siz kısa sağlık bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı yolladıktan sonra dermatoloğumuz ve estetik danışmanlarımızın size özel olarak hazırladığı ayrıntılı bir dosya hazırlayacaklar. Bu dosya şu anki durumunuzun analizini, size neler yapılabileceğini, hangi marka malzemelerin kullanılacağını, ayrıntılı fiyat bilgisi ve çeşitli bilgilendirmeleri içerecektir.

Sizle iletişimde hangi yolu kullanmamızı istersiniz, lütfen formda belirtiniz belirtiniz. Eğer mail yolu ise mail adresinizi yazmanız, eğer WhatsUp yolu ise cep telefonunuzu yazmanız gereklidir. İsterseniz sizi arayıp sözel olarakta bilgilendirme yapabiliriz.

Bu fırsattan faydalanmak için;

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Harici resimler 7