NEDEN BİZ?

dundenbugune

Neden D-K Klinik?

13 sene içinde 15.000'in üzerinde gülümseyen yüz
Tamamı Avrupa ve Amerika menşeyli kaliteli ve güvenilir tıbbi malzemeler
Dermatoloji uzmanı denetiminde gerçekleşen tedavi süreçleri
Ameliyathane düzeyinde sağlanan azami sterilizasyon anlayışı

13 senedir sizinleyiz...

13 seneden beri, önce Antalya-Bahçelievler’de, daha sonra ise Antalya-Lara Bölgesinde faaliyet gösteren güvenilir ve alanında uzman bir kliniğiz, bu yönümüzle Antalya’da ilk kurulan klinik merkezlerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

İşimizde tecrübeliyiz ( 15.000’in üzerinde kişi sağlık hizmetlerimizi tercih etti )

Bugüne kadar 15.000’in üzerinde kişiye sağlık hizmeti verdik. Dolayısıyla alanımızda büyük bir birikim ve tecrübe sahibiyiz.

Uluslararası standartlarda çalışıyoruz.

D-K Klinik’in kurucusu olan dermatoloğumuz, Uzm. Dr. Meltem Şentürk, uluslararası platformlarda saygınlığı ve geçerliliği olan, Belçika’da bulunan Vrije Üniversitesi’nin verdiği "Certificate Dermato-Cosmetic Sciences" sertifikasını almaya hak kazanan ilk uzmanlardan biri.

Meltem Hanım, sahip olduğu bu birikimi kurumumuzda çalışan ve alanındaki tüm sertifikalara sahip uzman estetisyenlerimize aktarıyor.

Personelimiz, işe başladıkları tarihi takip eden 6 aylık süre boyunca ciddi bir hizmet içi eğitimden geçiyor.

Sürekli ve düzenli eğitim programları sayesinde personelimizin bilgileri güncel tutuluyor ve dermatoloji & kozmetoloji gelişmelerini sürekli takip etmeleri sağlanıyor.

Kliniğimizde, tedavilerin tamamı dermatoloji uzmanı gözetiminde yapılıyor.

Sağlık Bakanlığınca onaylı, yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz

Kullandığımız tıbbi malzemelerin tamamı (botoks, dolgu vb. ürünlerde) Avrupa veya Amerika menşeyli ve yüksek standartlarda ürünlerdir.

Otoklav sistemi ile ekipmanlarımızın cerrahi koşullarda steril şekilde kullanılmasını sağlıyor, böylece her işlemde kullanılan malzemelerin sterilitesine azami ölçüde dikkat edilmesini prensip haline getiriyoruz.

İşlem Başarılarını Her Aşamada Kontrol Ediyoruz

Yapılan her uygulamanın öncesinde ve işlemin her aşamasında değişimleri izliyoruz, görsel ve yazılı olarak sürekli kayıtlar tutuyoruz, bu sayede istenilen etkinin maksimum olmasını sağlıyoruz.

Memnuniyetinizi NPS yöntemiyle Ölçüyoruz ve Hizmetimizi Sürekli Geliştiriyoruz.

Sizin için daha mükemmeli bulmak adına, memnuniyetinizi uluslararası standartlarda, anketler yoluyla ölçüyoruz.

Anketleri düzenli olarak değerlendiriyor ve sizden gelen geribildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak adına bir fırsat olarak görüyoruz.

Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan “gizli müşteri” sistemi ile kendimizi sürekli denetletiyoruz. Siz söylemeden eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz.

Tedaviniz Bittikten Sonra da Sizi Yalnız Bırakmıyoruz

Tedaviniz bittikten sonra da sizi yanlız bırakmıyoruz.

Her işlem sonrası sizi mutlaka kontrole çağırarak yaptığımız uygulamanın etkinliğinden emin oluyoruz.

Yeni uygulama zamanınız geldiğinde size hatırlatıyoruz.

25 bine yaklaşan like sayımızla Facebook'u aktif şekilde kullanıyor, sizi dinliyor ve sizinle sürekli iletişimde kalıyoruz.

Harici resimler 7