YORUMLAR Sayfa 14

CEYHUN GÜZEL

Dk Klinikle bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü, samimi ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir ekiple karşılaşıyorsunuz.

HAVA BOY

Meltem hanımla çok uzun yıllar önce tanıştım. Onun yaptığı burun dolgusu sayesinde selfie çekinmek benim için büyük bir mutluluk oldu.

MEHMET TABAKLAR

Başka klinikte yapılan tedaviyle çözüm bulamadığım sorunumu Dk Klinikte çözdük. Dr. Meltem Hanım'a teşekkür ederim.

HİCAZİ AKKUŞ

Yaklaşık 5 yıldır geliyorum ayaklarımın üzerine basamıyordum ANTALYA da gitmediğim özel ve devlet hastanesi kalmadı ama çaresini DK Klinikte buldum çok ama çok teşekkür ediyorum. Özellikle ayak bakım uzmanı NİGAR Hanıma ilgili bilgili ve her zaman güler yüzlü bir insan.

N. DİDEM HANOĞLU

Antalya'da uzun yıllardır bulunmama rağmen güvenilir kabul ettiğim bir merkez bulamadığım için cilt bakım işlemlerimi istediğim gibi yaptıramıyordum. Yaklaşık 5 yıl kadar önce çevremden öneriler sonrasında DK Klinik'i araştırdım.

GÜLHAN OLKUN

Daha once solusyon ile kas silme islemi uygulanmisti 4 kez başka bir merkezde çok canim yandi ama silinmedi. DK klinigi duydum iki kez lazerle silme işlemi uygulandi silindi artik istedigim şekilde kaş yaptirabileceğim teşekkür ederim.