FARIZ VEKIL

Uzun zaman önce, ben ve eşim klinik hizmetlerini kullanmaya karar verdim. Sonunda saç ekimi yapmaya karar verdim.

Kliniğin personeline, hasta karakterim olmayan biriyle beni hoşgördüğü için çok teşekkürler :), onlar iyi arkadaşlardır. Bakıcı ve özenli. Eminim sonuç olumlu olur.
Bir eş, kozmetoloji hizmetlerini kullandı, ki bu da güzelliği daha da arttıracaktır :). Genel olarak, çok memnunuz. Fiyatlar en üst düzeyde yeterli, servis ve bakımdır. Bu kliniğin hizmetlerini uzun süre kullanacağımıza eminiz. Tüm DK Clinik ve Meltem Hanım için teşekkür ederiz. Endişeniz ve profesyonellik için teşekkür ederiz. Sana iyi şanslar.

(Orijinal)
Не давно я и моя супруга решили воспользоватся услугами клиники. Я наконец то решился на пересадку волос. Огромное спасибо коллективу клиники что терпели меня с моим не терпеливым характером :), они молодцы. Заботливые и внимательные. Я уверен что результат будет положительным.
А супруга пользовалась услугами косметологии, что бы из красавицы сделать еще более крассивую :). В целом мы очень довольны. Цены адекватные, сервис и забота на высшем уровне. Уже уверены что еще долго будем пользоваться услугами этой клиники. Спасибо вам за все DK Clinik и Мельтем ханум. Спасибо за заботу и за профессионализм. Удачи вам.