AYAK SAĞLIĞI

UZMANLIK;

Bir kişi her şeyi bilemez,

bir kişi her şeyi yapamaz,

bir kişi her konuda kendini geliştiremez...

Bundan dolayı uzmanlık önemlidir. Bir konuda derinlemesine bilgi sahibi olmak, bir konuda her türlü işlemi yapabilmek, bir konuda ki tüm yenilikleri, tüm gelişmeleri takip etmek çok önemlidir. D-K Kliniğin temel yaklaşımı olan uzmanlık, aynı şekilde D-K Ayak Sağlığı Birimi'nde de hayata geçirildi. El ve ayak sağlığı konusunda gerekli tüm eğitimleri almış, gerekli tüm sertifikalara ulaşmış, deneyimli uzman ekip sorunlarınızı çözmektedir.

HİJYEN;

Primum non nocere...

Önce zarar verme. Tıbbın, antik çağlarda ki atası Hipokrat'ın koyduğu ilk kural budur. D-K Ayak Sağlığı Birimi tıbbın ilk kuralından hiçbir zaman ayrılmamaktadır. Bunun için sterilite en önemli kurallardan birisidir. Sizin teninize değecek her türlü cihaz, alet, aparat ameliyathane koşullarına göre steril edilmektedir. Yüksek basınç ve yüksek ısı sistemi olan otoklavda steril edilen aletlerin hepsi hemen size kullanılmadan önce açılmaktadır. Kullanılan ayak banyoları, törpüler, parafin uygulamalarının, havluların hepsi tek kullanımlıktır.

TEKNOLOJİ;

Teknoloji ile bir adım önde...

D-K Ayak Sağlığı Birimi, el ve ayak sağlığı konusunda kullanılan en son yenilikler ile sağlığınıza yardımcı olmayı hedeflemektedir. Kullanılan cihazlar, tek kullanımlık teflon ekipmanlar, kremlerin hepsi bilimsel olarak varılan en son noktanın ürünleridir.