Kliniğin Konumu ve Antalya

DK Klinik Nerededir?

DK Klinik Antalya’da yer almaktadır.

Antalya Lara Bölgesinde, Akra Barut oteli 100 metre geçtikten sonra sağ tarafta yer almaktadır. Özel Yaşam Hastanesi’nin ve Carrefoursa Alışveriş Merkezinin karşısında yer bulunmaktadır.

Antalya’yı Keşfedin:

  • Antalya, 2200 yılı aşkın tarihi boyunca Bizans, Roma, Fenike, Selçuklular ve Osmanlılar gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu tarihi miras şehirde bugün hala kendini hissettirmektedir.Aspendos, Demre, Hadrian Kapısı, Termessos, Perge gibi birçok antik kent ve tarihi yapı her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir.
  • Antalya dünyanın en popüler tatil destinasyonlarından biridir. Antalya, 2014 yılında Londra ve Paris’in ardından dünyanın en çok turist çeken 3. destinasyonu olmuştur.
  • Antalya, 2015 yılında Birleşmiş Milletler çatısı altında kurulan Güçlü Şehirler Ağı’nın (Strong Cities Network) New York, Londra, Paris gibi 20 kurucusundan biridir.
  • Antalya’da yazın hava sıcaklığı ortalama 30 derece civarında iken, kışları hava çok soğumaz ve 15 derece civarında olur. Yaz aylarında Antalya günün 13-14 saati güneşlidir.Haziran, Temmuz, Ağustos ayları dışında kalan aylarda ise gün içindeki güneşli saat sayısı dünya ortalamasına göre oldukça yüksektir( 5 ila 11 saat arasında değişir).
  • Türkiye’nin en uzun plajı Konyaaltı Plajı Antalya ilinde yer almakta ve şehir merkezine oldukça yakındır. Bunun dışında Kleopatra Plajı, Phaselis, Çıralı, Olimpos, Kaş gibi eşsiz plajlarda yüzmek müthiş keyif vermektedir.