HÜSEYİN KEMAHLI

Eşim hamilik nedeniyle iki ayağının baş parmaklarında çok şiddetli tırnak batması oluşmuştu. Özel Şelale Tıp hastanesinde cerah Ali beye gittik ve iki tırnağıda çekti ve bu çekme işleminden dolayı eşim bir ay ayakkabı giyemedi.

Tırnaktaki yaralar iyleşmeye başlayınca tam düzelecek derken tekrar batık bir şekilde tırnaklar çıkmaya başladı. Antalya da bir çok ayak bakım merkezi ve hastaneleri araştırdık. Eşimin parmağı daha da kötülemeye başlıyınca hiperox ayak bakım merkezine gittik ve orda eşimin tırnaklarına ordaki görevliler baktı ve doktor olmadığı için eşimi geri gönderdiler ve üsttüne bizden hiçbirşey yapmadıkları halde para aldılar. Eşim ağrıdan yürüyemediği için ordan çıkıp dk klinige gittik Nigar hanım bizi kapıda karşıladı ve tırnakları kontrol edip çok kötü durumda olduğunu söyledi ve hemen müdale etti. Bir tırnağa bant ve digerinede tel takıldı.

Nigar hanımın güler yüzü ve profesyonel yaklaşımıyla bizi çok memnun etti. Ertesi gün eşimin ağrıları dinmiş ve rahat bir şekilde yürüyordu. Düzenli olarak kontrolerine gitti ve eşimin tırnakları iki ay için de eski haline döndü. Kontroller boyunca ne yaşanılacakca herşeyi önceden söyledi nigar hanım.ve herşey dediği gibi oldu. Maddi olarak da bizi hiç zorlamadılar extra muane ücretleri çıkarmalar çok dürüst ve düzgün çalışan bir klinik temizliği personelleri ile on numara. Bizim gibi aynı sıkıntısı olanlar kesinlikle Nigar hanımla görüşmelerini tafsiye ederim.