YILDIRIM YALKI

2012 Eylül ayında, Sol ayak başparmağımda tırnak batması ve batma sonrası oluşan enfeksiyonla beraber çok zorlu bir süreç geçirdim.

Ağrılarım dayanılmaz olduğu ve malum yoğun çalışan bir insan olduğum için en kısa sürede bu sorunu gidermem gerekiyordu. O zaman ''yanlış bir karar'' vererek Med-Star hastanesinde bir operasyon geçirdim. Başta her şey normal gibiydi. Ama gün geçtikçe tırnağımdaki şekil bozukluğu ve tekrarlayan enfeksiyon canımdan bezdirdi. 2013 'ün Eylül ayında küçük bir araştırma sonrası Hiperox 'a gitmeye karar verdim.

Her iki ayağımdaki tırnaklarım da mantar enfeksiyonu olduğunu ve daha önce yanlış bir operasyon geçirdiğimi söylediler. Burada mantar enfeksiyonu için ''Venofamed'' adında bir ürün önerdiler. Piyasa da bulunan ve sık reklamları yapılan ürünlere karşı biraz daha pahalı ama sonucu mükemmel bir ürün bence. 9 ay kullandım ve 3 kutu bitirdim. Bu süre zarfında ortalama 3 hafta da bir Hiperox'a gittim.

Orada bana yaptıkları tek şey pedikürmüş meğer! Ücreti de cabası! Tabii onu da sonra öğrendim. Mantar enfeksiyonundan kurtuldum ama bir süre sonra tırnak batması her iki başparmağıma da sıçradı. Artık gerekirse iki başparmağımda ki tırnaklardan kurtulmak istiyordum.

Sonra detaylı bir araştırma sonucu internette D-K Klinik'e rastladım. Siteyi ve uygulamalarını inceledikten sonra Nigar Hanım ve Meltem Hanım ile bir görüşme yaptık. Nigar hanımla bir yol haritası belirledik. Sağ başparmağıma tel uygulaması yapıldı. Tırnağımın bu son halini uzun yıllardır görmemiş gibiyim. Gayet başarılı bir teknik. Nigar hanımı yaklaşık 6 aydır tanıyorum ama çok samimi ve içten bir insan. İşini temiz ve severek yapıyor. Hijyene özen gösteriyor. En önemlisi de sizin sağlığınızı sizden daha çok düşünüyor :) Çalışma ortamı ve klinik çok temiz. Personelleri güler yüzlü. Eğer Medikal bir sorununuz varsa uğramanız gereken ilk adres D-K Klinik. Samimiyetiniz ve göstermiş olduğunuz güven için çok teşekkürler D-K Klinik.