SEDA POLAT

DK Klinik ile tanışmam 10 yıl öncesine dayanır, Meltem Hanımın ve güçlü ekibinin tedavilerinden bugune kadar hep çok memnun kaldım.

Özellikle bir konuda daha memnuniyetimden dolayı, tekrar teşekkur etmek için buraya yazımı eklemek istedim.
Yıllardır tırnak batığı ile savaşmakta idim.Yaşadığım işkence dolu yıllardan sonra geçirdiğim bir rahastızlık sonrası pedikur un yasaklanması ile farklı çözum arayışı içinde iken çok sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi ile Nigar hanım ile tanıştım.

Evet DK kliniğin guçlu ekibinde yer alan bu gulen yuz, pozitif insan ellerinde ki muhteşem başarı ile NİGAR ŞEN hanım idi. İşini severek yapan, görduğum ve tanıdığım kadarı ile; alanında ki yenilikleri takip ederek kendini geliştiren bu renkli hayat dolu insan ile tanıştığıma çok memnunum. Ön göruşme, ayak muayene, tedavi yöntemlerinden seçeneklerin sunulması, kullanılacak urunlerin tanıtılması , en önemli unsur HİJYEN vb hiçbir detay atlanılmadan hizmetin sunulması ile zaten tedaviye duyduğum guven daha işlem başlamadan kafamda yureğimde oluşmuştu.

Nigar hanımın uyguladığı tedavi ile şu an batıktan kurtuldum . Bunun yanısıra tecrubesi ve uyguladığı farklı teknikler ile (makas kullanmadan) el - ayak bakımında da çok başarılı. Herkese tavsiye ediyorum. İyi ki VARSIN maharetli eller, gulen yuz, rabbim gucune ve o muhteşem parmaklara zeval vermesin.